Odiezon heeft de volgende merken in haar assortiment:
Stingray
De zwemkleding van STINGRAY houdt 97,5% van de gevaarlijke UV-straling tegen. De kleding is getest volgens standaard AS/NZS 4399 van de ARPANSA (Australian Radiation Protection And Nuclear Safety Agency). De UV beschermende en chloorbestendige stoffen zijn vervaardigd uit: 53% Polyester en 47% PBT.
De vrijetijdskleding van STINGRAY houdt 97,5% van de gevaarlijke UV-straling tegen. De kleding is getest volgens standaard AS/NZS 4399 van de ARPANSA (Australian Radiation Protection And Nuclear Safety Agency).
De UV beschermende en chloorbestendige stoffen zijn vervaardigd uit: 53% Polyester en 47% PBT. De Italiaanse Lycra is samengesteld uit 82% Nylon en 18% Lycra.
HYPHEN
De zwemkleding van HYPHEN houdt 97,5% van de gevaarlijke UV-straling tegen. De kleding is getest volgens standaard 801 van het Hohensteiner Instituut Duitsland. Ook heeft de kleding van HYPHEN het Textiel Betrouwbaar certificaat, getest op schadelijke stoffen volgens Öko-Tex Standard 100 No 0508410 FI Hohenstein Duitsland.
Konfindence
The Pop up Co
Ahiida
Windbrella
Sibex
Baby Banz
Sunsibility
Swim safe
Aussi Finest
Snapper Rock
Nesling